Penzion U nosku

ubytovanie Smrzovka
 

*** Penzion U nosku / ubytovanie Smrzovka

Penzion Smrzovka U nosku
Pension U Nosku Smržovka ponúka ubytovanie rodinného typu v tichej časti obce Dolná Smržovka, s prístupom priamo do lesa, na turistickej trase smer Muchová a Černá Studnice. Ubytovanie je ideálne pre relaxačné pobyty aj rodinnú rekreáciu.

U Noskov penzión Smržovka ubytovanie:
Penzión u Noskov má k dispozícii 4 dvojposteľové izby s vlastným sociálnym zariadením, internetom, televízorom, trezorom. Kapacita 12 lôžok vrátane prísteliek. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky, hostia si môžu priobjednať aj večeru. Reštaurácia je vzdialená 300m.

Ubytovanie U Nosku pension Smržovka služby:
V prízemí penziónu U Nosků sa nachádza jedáleň a spoločenská miestnosť, ktorá nadväzuje vstupom na letnú terasu s grilom a následne k bazénu so solárnym ohrevom, parkovisko, detské ihrisko s hojdačkou, pieskoviskom a šmykľavkou. Je tu tiež otvorené ohnisko, udiareň a to všetko v oplotenej záhrade. Parkovanie je v uzavretom priestore záhrady u pensionu. Zastávka ČD je vzdialená 200m od penziónu, zastávka ČSAD 300m.

Smržovka Penzión U Noskov relaxácia:
Celoročne je k dispozícii sauna. Masáže, lymfatická prístrojová masáž (Lymfoven), anticelulitídne škoricové tlakové zábaly, regeneračno - relaxačné rašelinové, bylinkové, soľné, medové, hydromasážne a perličkové kúpele, magnetoterapia a suché uhličité kúpele. Pripravené sú niektoré programy, ale môžno vytvoriť program priamo pre Vás so zreteľom na zdravotný stav a Vaše požiadavky a Vami plánovanú dĺžku pobytu.

Pension ubytovanie Smržovka U Nosku voľný čas:
V Pensionu U Noskov Vám ponúkajú veľa možností ako tráviť voľný čas. Okolo domu vedú trasy pre pešie výlety a cykloturistiku. Neďaleko sú tenisové kurty (400m). V zime môžete na lyže. Najbližší lyžiarský vlek Filip 1km. Ski areál Tanvaldský Špičák je vzdialený 5 minút autom, Harrachov 18km. Ďalšie možnosti v Jablonci nad Nisou 10km. V blízkom okolí penzióna U Noskov sa nachádza minigolf, požičovňa bicyklov, lyží, športová hala, squash a bowling.
Penzion Smrzovka U nosku - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Smrzovka U nosku - k dispozícii letná terasaPenzion Smrzovka U nosku - krytý bazén v hoteliPenzion Smrzovka U nosku - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Smrzovka U nosku - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Smrzovka U nosku - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: